Асамблея ВП УАС в Закарпатті

14 травня відбулась Асамблея ВП УАС в Закарпатті.
Всім колективні члени, які доєднались до зустрічі, брали активну участь в обговореннях, ділились своїми думками, ініціативами та пропозиціями щодо подальшої діяльності студентського самоврядування.
Під час Асамблеї було оголошено про початок виборів на посаду керівника відокремленого підрозділу УАС, обговорено випускний збір «1991», ідею проведення «Пікніку з бізнесом», а також інші важливі ініціативи та проєкти, які плануються найближчим часом.
Після завершення заходу представники УАС разом з колективними членами долучились до заходу в Офісі «Зроблено в Україні» який функціонує на базі Ужгородської філії Закарпатського обласного центру зайнятості, де учасники дізнались більше про грантові програми, можливості для професійного розвитку молоді, започаткування власної справи та міжнародні ініціативи для реалізації молодіжних проєктів.
Такі зустрічі – це не лише про обговорення, а й про розвиток, командну роботу, нові знайомства та спільне прагнення робити студентське самоврядування ще активнішим і сильнішим.