Старт сезону практик у Закарпатській академії мистецтв!
Сьогодні, 15 червня, для студентів перших, других та третіх курсів розпочався важливий та захоплюючий етап навчання — літні практики!
Практика для студентів вирішальний крок у здобутті реальних фахових компетентностей. Це період коли здобувачі факультетів: Образотворчого мистецтва, Дизайну та Декоративно-прикладного мистецтва виходять за межі аудиторій, щоб зануритися у професійне середовище, відточити майстерність та знайти власні творчі орієнтири.
Перший день традиційно розпочався з організаційних моментів та отримання щоденників і завдань. Особливу увагу було приділено безпеці: усі студенти пройшли обов’язковий інструктаж з техніки безпеки. Зокрема, Юрій Юрійович Іваньо детально наголосив на важливих аспектах поведінки та суворого дотримання правил охорони праці під час проходження практики безпосередньо на підприємствах, об’єктах та музеях.
Цьогоріч географія та напрями практик вражають своєю різноманітністю: 1 курс вирушає на надихаючу пленерно-етнографічну практику; 2 курс спеціальності «Реставрація» досліджуватиме пам’ятки під час музейної практики під керівництвом В. Стана. Студенти 2 та 3 курсів відточуватимуть майстерність під час технологічних, технологічно-реставраційних та проєктно-конструкторських практик разом із Л. Разінковою, Н. Поповою, Ю. Чегілем, Т. Остапів та науково-педагогічними працівниками кафедр образотворчого мистецтва, дизайну та декоративно-прикладного мистецтва.
Бажаємо нашим студентам натхнення, твердої руки та безпечної й продуктивної праці!
