ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ ЕТАП КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
15 травня 2026 року в місті Мукачево традиційно відбувся другий тур конкурсу у форматі студентської наукової конференції.
До участі у другому етапі були запрошені автори найкращих робіт, відібраних за результатами першого туру конкурсу. Подія вже четвертий рік поспіль проходить у Мукачеві та стала доброю традицією академічного середовища. У теплій, дружній атмосфері студенти презентували результати власних наукових досліджень, ділилися творчими ідеями, обговорювали актуальні питання мистецтва.
За результатами другого етапу конкурсу журі визначило переможців:
Диплом І ступеня – Марія Єфімова. Науковий керівник – Сирохман М. В.
Диплом ІІ ступеня – Діана Кучер. Науковий керівник — Кіяк М. Ю.
Диплом ІІІ ступеня – Світлана Заприлюк. Науковий керівник – Луценко Г. В.
Диплом «Вибір студентів» – Ємілія Феделеш. Науковий керівник – Кіяк М. Ю.
Організаторами та партнерами заходу виступили Будинок творчості Адалберта Ерделі та Угорський дім ім. М. Мункачі, яким висловлюємо щиру вдячність за співпрацю, підтримку студентської науки та вагомий внесок у проведення заходу на високому рівні.
