ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ І СКУЛЬПТУРИ В ГАЛЕРЕЇ «УЖГОРОД»
Протягом двох тижнів (01.05 – 17.05) в галереї «Ужгород» проходила подружня виставка живопису – Людмили Корж-Радько і скульптури Богдана Коржа.
15 травня в приміщенні галереї відбулась творча зустріч з авторкою – заслуженою художницею України, деканом факультету образотворчого мистецтва, доцентом Корж-Радько Людмилою.
Захід був присвячений темі образу жінки в мистецтві і проходив в рамках громадської ініціативи «Бережи, твори, живи, моя Україно». Зустріч супроводжувалась поетичними та музичних виступами та невеликою хореографічною композицією.
На завершення акції художниця провела майстер клас з графіки в авторській техніці вільного рисунку тушшю.
