зустріч військових з молодими митцями

Сьогодні в рамках освітньо-культурного напрямку, керівником якого є Тетяна Літераті (Tanya Literati), організували для військових, котрі проходять лікування та реабілітацію в місцевих медичних закладах, зустріч з молодими митцями Закарпатської академії мистецтв.

Керівництво, викладачі та студенти прийняли поранених бійців дуже гостинно, розповіли про навчальний заклад і запропонували зробити їм подарунок у вигляді портрета. Так наші бійці на годину стали моделями, до яких були прикуті уважні погляди художників. Під час творчого процесу військовослужбовці розповідали про себе, спілкувалися з молоддю й викладачами. Коли роботи були готові, їх подарували бійцям на згадку про сьогоднішній день.

«Дерево Мого Життя» щиро дякує за захід Закарпатська академія мистецтв Transcarpathian Academy of Arts , викладачам та студентам начального закладу, художнику Аттілі Коприві, а також волонтерці Анна Дем'ян, котра допомогла привезти поранених до місця зустрічі.

МИ Є для ВАС!

«Коли Бог за нас, хто проти нас?» (Послання апостола Павла до Римлян 8: 31)

210 річниця з Дня народження Тараса Шевченка

відкриті лекції "Отож, тобі треба зробити постер" і "Дизайн процес. Або чому дошки Pinterest недостатньо"