Полотна художників розмістили в Обласній Клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова

Зараз буде пост подяки. Медикам лікарні Мечникова. За руки. Фаховість. Розуміння обов’язку. І десятирічний марафон порятунку рук, ніг, очей, доль… Сергій Риженко Дніпропетровська Обласна Клінічна Лікарня ім. І.І. Мечникова

А ще подяка студентам та викладачам двох вишів: Закарпатська академія мистецтв Transcarpathian Academy of Arts та Університет Короля Данила в Івано-Франківську. За бажання зцілити мистецтвом рани, підтримати духовно, розуміння часу та свого вкладу. Молоді люди, митці, наставники - ви всі неймовірні.

Тепер полотна юних художників в лікарні Дніпра бачитимуть поранені воїни.

Вони будуть дивитися на світло, на веселку, на всесвіт та море і, сподіваюся, ці фарби поволі витискатимуть з їхньої пам‘яті червоно-чорну від бруду та пилюки фарбу крові. А ще картини, які прикрасять коридори та холи лікарні, символізуватимуть наближення миру…

Зізнаюся, ідею розмістити картини в лікарняному просторі я підгледіла в реабілітаційному центрі Unbroken у Львові. І буду щиро радіти, якщо її візьмуть на озброєнні інші медичні заклади, а надто ті, де лікуються та реабілітуються воїни.

Підхоплюйте хороші проєкти і дякуйте захисникам в будь-якій доступній вам формі.

виставка відреставрованих студентами творів