екскурсія на кафедрі декоративно-прикладного мистецтва

21.03.24 на кафедрі декоративно-прикладного мистецтва відбулась екскурсія. Студенти першого курсу та багато інших охочих відвідали керамічні та реставраційні майстерні. Ми познайомились з курсовими роботами відділу художнього дерева та металу, зясували які завдання з профмайстерності та проектування впродовж всього навчання. Пилип Роман Іванович розкрив особливості різьблення. Показав роботи з тригранно-виїмчастою різьбою, рельєфним різьбленням, круглу скульптуру та особливості обробки деревини. Лукач Ольга Борисівна на прикладі курсових робіт продемонструвала зв'язок основ композиції із творами в кераміці. Розкрила особливості поліхромної кераміки за допомогою глазурей, ангоб та кольорового скла. Кліса Крістіна Іванівна розкрила особливості реставрації живопису та поліхромного різьблення на прикладі творів що реставрують в майстерні. Познайомила з особливостями роботи техніки підчас огляду творів мистецтва. Студенти були зацікавлені у вибіркових дисциплінах, що пропонує кафедра для забезпечення навчального процесу академії.

відкриття виставки "Акварель"

майстер-клас викладача Олени Дерди