відкриття виставки "Акварель"

21.03.2024 відбулося відкриття виставки "Акварель" в лекційній залі Закарпатської академії мистецтв.

На виставці представлені роботи викладачів академії: Одарки Долгош/Сопко, Антона Ковача, Людмили Корж-Радько, Ольги Лукач, Романа Пилипа та Олексія Федора. Роботи виконані на високому професійному рівні та демонструють застосування різноманітних акварельних технік в різних жанрах живопису.

Виставка організована з метою популяризації можливостей акварелі серед студентів та активізації творчого життя академії. На відкритті виставки була підтримана ініціатива створення постійно діючої галереї " Академія" і обрано Любомира Брензовича відповідальним за планування виставкової діяльності академії.

Для студентів Закарпатської академії мистецтв і фахового коледжу мистецтв ім. А. Ерделі ЗАМ оголошено наступну акцію - виставку-конкурс акварелі, присвячену Народному художнику України Скакандію Василю Юлійовичу.

Закарпатська академія мистецтв вдруге проводить виставку-конкурс акварелі

екскурсія на кафедрі декоративно-прикладного мистецтва