відкрите заняття-диспут з англійської мови

У Фаховому коледжі мистецтв імені А.Ерделі зі студентами 2 курсу ГД було проведено відкрите заняття-диспут з англійської мови на тему «Весна - це пора, що наповнює наші серця надією, любов’ю та миром! Молодіжна культура \ "Spring is a time that fills our hearts with hope, love and peace! Youth culture".». Викладач іноземної мови Закарпатської академії мистецтв Костюк М.П. ознайомила студентів із історією молодіжних рухів Великобританії та України, з особливостями молодіжної діяльності, з символікою британських Скаутів та українських Пластунів. Активізацію пізнавальної діяльності студентів забезпечило обговорення важливості збереження народних традицій, серед яких відзначення і весняних свят, виготовлення атрибутів яких підтримується мистецьким навчальним закладом.

Доречним продовженням тематики відкритого заняття став майстер – клас із писанкарства, який провела викладач Приймич Л.Ю.

відкриття студентської виставки “секрети акварелі“

Закарпатська академія мистецтв вдруге проводить виставку-конкурс акварелі