відкриття студентської виставки “секрети акварелі“

3 квітня в Закарпатській академії мистецтв відбулось відкриття студентської виставки-конкурсу "Секрети Акварелі", присвяченої пам'яті народного художника Скакандія Василя Юлієвича. 34 учасники змагались в майстерності володіння акварельним живописом.

За кращі роботи студенти отримали дипломи та призи від нашого партнера -українського виробника професійних матеріалів для живопису фірми "РОСА".

Вітаємо всіх учасників та бажаємо подальших успіхів у творчості!

Наші переможці - Пітра Ангеліна, 2 курс ГД, ЗАМ; Цьонь Інеса, 3 курс Живопис, ЗАМ; Станішевська Анна, 2 курс Живопис, ЗАМ; Буй Євгенія, 2 курс ГД, ЗАМ; Пейтер Злата, 2 курс ГД, ЗАМ; Березнай Марина, 3 курс живопис,фаховий коледж мистецтв ім. А. Ерделі ЗАМ. За високі досягнення відзначені дипломами: Сегеда Анастасія, 2 курс Живопис, ЗАМ; Йонаш Тіберій, 2 курс Живопис ЗАМ; Макар Тарас, 2 курс Живопис, ЗАМ.

студенти зам долучилися до акції на підтримку харкова

відкрите заняття-диспут з англійської мови