студенти зам долучилися до акції на підтримку харкова

Триває 776 день повномасштабної війни та героїчного протистояння українського народу російським загарбникам. Зараз окупанти активно бомбардують Харків.

Закарпаття весь час стояло поряд з Харківщиною і для десятків тисяч його жителів наш край став другою домівкою.

Цими днями в області пройдуть акції на підтримку Харкова. Аби харківʼяни відчули, що вони – не одні.

До однієї з таких акцій долучилися студенти Закарпатської академії мистецтв, які намалювали на набережній біля пам’ятнику жертвам Голодомору напис #powerkharkiv.

Голова Закарпатської ОДА-начальник ОВА Віктор Микита закликав всіх краян підтримати Харків та його жителів у ці складні часи.

Також він зазначив, що наша область готує безпрецедентний пакет гуманітарної підтримки для харків’ян.

Підготовка презентацій до стипендії фонду м. Абакановіч

відкриття студентської виставки “секрети акварелі“