день вишиванки у ЗАМ

Вишиванку завжди називають національним кодом. На жаль, це стало вже настільки звичним висловом. Незважаючи на це, особливо у часі війни, мусимо підкреслювати свою національну приналежність та самоідентифікацію. Саме тому викладацький та студентський колективи Закарпатської академії мистецтв та Фахового коледжу мистецтв ім.А.Ерделі ЗАМ сьогодні підтримали загальнодержавну акцію і вдягли вишиванки. Що навчальні заклади, що територія Закарпатського обласного музею народної архітектури і побуту (більше відоме пересічному мешканцю міста як «Старе село») нагадувало різнобарвний квітник. Кожен з відвідувачів радо демонстрував власну автентичну чи модернову вишиванку. Студенти також провели пленер на території музею, демонструючи відвідувачам свою малярську вправність, малюючи портрет натури в автентичному закарпатському народному костюмі.

Найбільша наша вдячність сьогодні – до всіх захисниць та захисників України, завдяки яким ми можемо жити і творити!

Виставка до дня вишиванки

помер ректор закарпатської академії мистецтв