Виставка до дня вишиванки

В Закарпатській академії мистецтв на кафедрі декоративно-прикладного мистецтва до дня вишиванки відкрито виставку «Традиційна одягова вишивка Закарпаття». Експозиція побудована з пам’яток народного мистецтва, що є приватною колекцією дослідника вишивки Закарпаття, кандидата мистецтвознавства Романа Пилипа. Виставку можуть оглянути студенти, абітурієнти Академії та всі охочі впродовж травня на перерві між парами. В експозиції представлено взірці вишивки жіночих та чоловічих сорочок основних вишивальних осередків Закарпаття. Дана виставка може слугувати студентам та їх керівникам для творчих інспірацій, замальовках підчас етнографічної практиці та більш глибшого вивчення на вибірковій дисципліні «Історія вишивки».

Студентська науково-практична конференція

день вишиванки у ЗАМ