Студентська науково-практична конференція

В будинку творчості А. Ерделі (м. Мукачево) 23 травня 2024 року відбулася студентська науково-практична конференція-конкурс наукових робіт з дизайну, образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації. Організаторами заходу стали Закарпатська академія мистецтв та Угорський дім ім. М. Мункачі. Студенти академії представили журі результати досліджень актуальних проблем у сфері мистецтва. Автори кращих були нагороджені дипломами й призами.

У рамках конференції учасники відвідали творчу майстерню художника Олександра Жильцова (будинок творчості А. Ерделі), та відкриття меморіальної виставки, присвяченої народному художнику Міклошу Горонгозо, «Мистецтво не вмирає» (Угорський дім ім. М. Мункачі).

Організатори й учасники науково-практичної конференції-конкурсу переконані, що вона стане щорічною традицією.
25.05.2024

Виставка курсових та дипломних робіт

Виставка до дня вишиванки