Неймовірні два дні творчості та натхнення!
13-14 березня Закарпатська академія мистецтв гостинно відчинила свої двері для майбутніх митців! Ми були вражені кількістю талановитих гостей, які завітали до нас! Близько сотні учнів та студентів з різних куточків Закарпаття (Хуст, Мукачево, Виноградів, Міжгірря) та навіть з-за меж області (Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв м. Чернігів та Міжгірський професійний коледж) відвідали Закарпатську академію мистецтв.
Особливо приємно було бачити учнів приватної школи Main Point Academy, з Ужгорода, а також наших випускників, які тепер є наставниками Центру позашкільної освіти Зарічанської сільської ради.
Усі гості мали чудову нагоду:
Відвідати затишні аудиторії та творчі майстерні Закарпатської академії мистецтв та Фахового коледжу ім. А. Ерделі.
Поринути в історію та філософію навчального закладу.
Дізнатися про умови вступу та особливості навчання.
Відчути неповторну творчу атмосферу академії.
Спробували свої сили у неймовірно цікавих майстерках, лекціях підготовлених та проведених з повною віддачею викладачами академії.
Зокрема викладачі кафедр дизайну, декоративно-прикладного мистецтва, образотворчого мистецтва провели ряд захоплюючих лекцій, майстер-класів за різними напрямками мистецтва:
Ната Попова ознайомила з процесом виготовлення керамічних виробів, курсовими роботами студентів, технологією, засвоєння принципів гончарної справи.
Крістіна Кліса «Реставрація». Робота з очищенням тла ікони. Реставрація археологічної кераміки, розповідь технологічного процесу реставрації.
Олексій Динник «Проєктування об’ємно-просторового виробу в ЗD», використання графічних редакторів, демонстрація напрацювань студентів.
Юрій Небесник «ЗD моделювання ігрового персонажа» Знайомство з інтерфейсом програми засвоєння базових навичок, моделювання.
Любомир Брензович. «Робота з графічним екраном XPIN ARTIST PRO». Використання інструментів акварелі та олії, створення цифрового малюнку.
Євген Цап. «Рисунок голови людини». Засвоєння принципів побудови голови на прикладі гіпсової моделі, вивчення пропорцій, робота з м’якими матеріалами.
Катерина Михайлова «Ліногравюра» засвоєння принципу техніки високого друку, підготовка естампу, робота в матеріалі.
Олеся Тимчій «Монотипія» засвоєння принципу дзеркального відображення та низького друку. Виконання роботи на флористичні мотиви.
Дякуємо всім, хто був з нами! Ваша зацікавленість та натхнення – найкраща винагорода для нас!