ЧОТИРИ СТУДЕНТКИ-ДИЗАЙНЕРКИ ПРЕДСТАВИЛИ ЗАМ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

13 березня у Хмельницьку відбулась І Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Дизайн і глобалізація в умовах сучасних реалій». Масштабний захід організувала і провела кафедра дизайну Херсонського національного технічного університету, який у часи війни був релокований і сьогодні працює на Поділлі.

До участі у конференції зголосились студенти з різних куточків України, зокрема Волинського національного університету імені Лесі Українки, Херсонського національного технічного університету, Інституту гуманітарних наук Національного університету «Одеська політехніка», Науково-навчальний інститут «Придніпровська академія будівництва та архітектури» та Закарпатської академії мистецтв.

Серед основних питань, що були винесені для обговорення: проблема використання штучного інтелекту, збереження національних традицій в умовах глобалізації, вплив процесу глобалізації на дизайн, проєктна діяльність в умовах глобалізації, вплив європейського дизайну на дизайн країн Сходу та ін.

Закарпатську академію мистецтв на конференції гідно представили студентки 4 курсу факультету Дизайну та декоративно-прикладного мистетцтва. Так, Марійка Шеверя (ОПП «Дизайн середовища». Науковий керівник: доц. Гаврош О. І.) виголосила доповідь на тему: Особливості організації простору в реабілітаційних центрах для дітей із розладом аутизму», Юлія Трофимлюк (ОПП ««Дизайн середовища». Науковий керівник: проф. Добровольська О. Я.) у науковій розвідці зосередилась на темі: «Інклюзивний дизайн інтер’єру: особливості створення комфортних просторів для людей з обмеженими можливостями», Ніколетта Фтема (ОПП «Графічний дизайн». Науковий керівник: доц. Дочинець Н. М.) зосередилась на дослідженні: «Етичні виклики використання генеративного штучного інтелекту у візуальному мистецтві», а Олександра Станко (ОПП «Графічний дизайн». Науковий керівник: доц. Бокотей Л. Л.) представила результати наукової розвідки на тему: «Шрифти як носії національного коду: українська кирилиця ХХ століття та її вплив на сучасність». За результатами роботи конференції планується публікація тез доповідей у формі збірника.

Дякуємо дівчатам за їхню активність на ниві науки! VIVAT ACADEMIA!

Previous
Previous

майстер класи від кафедри ДПМ Художня кераміка

Next
Next

виставка Фокус групи "Думи ІІ"